GROTA SOLNA  w Przedszkolu  "Bajkowy Dworek" w Oświęcimiu !!!

Kryształowe groty solne to obiekty, które wykonane są z kruchów solnych. 
Imitują one naturalne jaskinie oraz posiadają mikroklimat, podobny jak nad morzem, sprzyjający leczeniu chorób.

Atesty naukowe potwierdzają, że mikroklimat w grotach solnych, wpływa leczniczo na wszelkiego rodzaju choroby układu oddechowego, takie jak: choroby gardła, nosa, płuc, oskrzeli, problemy z astmą.

Już od początku listopada 2017 nasze Przedszkole "Bajkowy Dworek" w Oświęcimiu, oferuje swoim podopiecznym zajęcia 2 razy w tygodniu w takiej oto grocie solnej.

W ramach czesnego dzieci uczęszczające do "Bajkowego Dworku"  mają możliwość inhalując się - śpiewać, bawić, słuchać bajek lub oglądać teatrzyki na żywo.

Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne "Bajkowy Dworek" dużą wagę przywiązuje do zdrowia i czystości, dlatego w trosce o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, wyposażone zostało w oczyszczacze powietrza, a także w najnowszą technologię NANO SILVER TECHNOLOGY  (RAYPATH INTERNATIONAL) - ekologiczne środki czyszczące Nanosrebrem.

Wszystkie sale wyposażone zostały w oczyszczacze powietrza, natomiast jeden przekazany został przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
opis niedostepny
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne
"Bajkowy Dworek"


Oświęcim, ul. Prusa 1
tel. 33 848 58 58
kom. 506 146 946
e-mail: biuro@bajkowy-dworek.pl
Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)